Prípravkári bojovali v Bardejove a Prešove

Prvenstvo si vybojovali hráči tímu U11, družstvo U10 skončilo druhé, zvyšné dva kolektívy na tretích priečkach.

Kvarteto michalovských prípraviek odohralo ďalšie turnaje ÚTM. Celky U11 a U10 sa predstavili na umelej tráve v Bardejove a družstvá U9 a U8 pre zmenu v Prešove. Ani jeden tím MFK Zemplín sa v Šariši nestratil, všetky skončili na medailových priečkach.

U11

Výsledky MFK Zemplín:

MI – 1. FC Tatran Prešov 20:6 (góly MI Kračuník 6, Koval 3, Mushak 3, Jurčo 3, Liebl, Raška, Kendzior, Czmór), MI – FC VSS Košice 8:2 (Mushak 3, Kračuník 2, Raška 2, Kendzior), MI – Partizán Bardejov 22:5 (Raška 5, Kendzior 4, Kračuník 3, Mushak 3, Pestuch 2, Czmór 2, Koval, Klimo, Bober)

Konečné umiestnenie MFK Zemplín: 1. miesto

Súpiska MFK Zemplín:

Michal Šepeľák, Patrick Bodnár – Bence Czmór, Jakub Marjov, Dávid Liebl, Ladislav Koval, Jakub Kračuník, Alex Pestuch, Filip Raška, Artur Mushak, Nicolas Klimo, Jakub Bober, Martin Kendzior, Daniel Mitterpák, Dávid Jurčo (tréneri Marcel Nemčík, Miroslav Liebl)

U10

Výsledky MFK Zemplín:

MI – FC VSS Košice 6:7 (Bojčík 2, Pado, Baťalík, Očko, Dzurjo), MI – Partizán Bardejov 20:10 (Bamburák 4, Pado 3, Očko 3, Baran 2, Kornuc 2, Moravčík, Bojčík, Eštok, Baťalík, Dzurjo, Sojka), MI – 1. FC Tatran Prešov 26:3 (Pado 7, Bojčík 5, Očko 5, Bamburák 3, Moravčík 2, Sojka, Dzurjo, Eštok, Gejguš)

Konečné umiestnenie MFK Zemplín: 2. miesto

Súpiska MFK Zemplín:

Šimon Vinc, Dávid Vrábeľ – Alex Baran, Lukáš Dzurjo, Jakub Bamburák, Adam Kornuc, Martin Očko, Lukáš Pado, Tomáš Eštok, Samuel Guba, Vladimír Baťalík, Balász Moravčík, Adam Gejguš, Bojčík, Jakub Sojka (tréneri Tomáš Kozár, Ján Cina)

U9

Výsledky MFK Zemplín:

MI – Partizán Bardejov 9:2 (Bamburák 2, Kvak 2, Rapáč 2, Mezej 2, Matta), MI – FC VSS Košice 5:7 (Kvak 2, Trusa, Vasiľ, Marek), MI – 1. FC Tatran Prešov 2:9 (Vasiľ, Rapáč)

Konečné umiestnenie MFK Zemplín: 3. miesto

Súpiska MFK Zemplín:

Šimon Vinc, Dávid Makovický – Roman Marek, Matúš Mezej, Patrik Vasiľ, Daniel Trusa, Semko, Jakub Bamburák, Ivan Matta, Tomáš Kvak, Martin Mráz, Patrik Lichvár, Daniel Rapáč (tréneri Tomáš Kozár, Ján Cina)

U8

Výsledky MFK Zemplín:

MI – FC VSS Košice 3:10 (Peťo, Velebír, Kukrak), MI – 1. FC Tatran Prešov 12:7 (Velebír 2, Peťo 2, Koščo 2, Zygmunt, Mrusko, Grigeľ, Zitrický, Baran, Harman), MI – Partizán Bardejov 0:16

Konečné umiestnenie MFK Zemplín: 3. miesto

Tréneri Viktor Kostovčík, Miroslav Liebl

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *