Podporme výstavbu ihriska v Michalovciach

V lete vyrastie na Slovensku desať detských ihrísk Žihadielok. O tom kde, rozhodnú v hlasovaní ľudia.

Mesto Michalovce sa zapojilo do súťaže o výstavbu nových ihrísk, ktorú zverejnila spoločnosť Lidl. Počas leta na Slovensku vyrastie desať detských ihrísk Žihadielok, a my veríme, že jedno z nich bude stáť aj v Michalovciach. Podporme všetci tento zámer, stačí k tomu málo – registrácia na internetovej stránke www.zihadielko.sk a potom každý deň hlasovať.

Hlasovanie bude prebiehať od 21. januára do 29. februára 2016. Každý registrovaný účastník bude môcť raz za 24 hodín označiť svojho favorita, jeden hlas navyše môže každý deň získať, ak na stránke zvládne jednoduchú online hru. Priebežné poradie bude zverejnené a pravidelne aktualizované na stránke www.zihadielko.sk. Víťazi budú známi najneskôr 14. marca.

Ihrisko Žihadielko je určené pre deti od 2 do 12 rokov. Jeho rozmer je 16 x 20 m a bude na ňom osem herných prvkov. Ihrisko je rozdelené do dvoch zón podľa veku detí – 2 až 6 rokov a 6 až 12 rokov. Tomu sú prispôsobené aj dopadové plochy: pre menšie deti to je EPDM liata guma, pre väčšie štrk. Deti sa budú môcť zahrať na dvoch hradoch, pieskovisku, kolotoči, hojdačkách či prevažovadlách. Všetky herné prvky sa nesú vo veselých a hravých motívoch s podobizňami Včielky Maje a jej kamarátov. Na ihrisku sa budú nachádzať aj lavičky a stojan na bicykle.

Zapojme sa všetci, aby naše deti mohli mať radosť z nového detského ihriska.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *