Program jesennej časti Fortuna ligy 2015/2016

Kompletný jesenný program Fortuna ligy v sezóne 2015/2016

Program jesennej časti najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Fortuna ligy 2015/2016:
1. kolo:
sobota 18. júla: MFK Zemplín Michalovce – AS Trenčín (19.00), MFK Ružomberok – MFK Skalica (19.00), FC DAC 1904 Dunajská Streda – FK Senica (19.00)
nedeľa 19. júla: ŽP Šport Podbrezová – MŠK Žilina (17.00), Spartak Myjava – FC Spartak Trnava (19.00), FC ViOn Zlaté Moravce – ŠK Slovan Bratislava (19.00)

2. kolo:
piatok 24. júla: FK Senica – MFK Ružomberok (19.00)
sobota 25. júla: ŽP Šport Podbrezová – AS Trenčín (17.00), MFK Skalica – MFK Zemplín Michalovce (19.00)
nedeľa 26. júla: MŠK Žilina – FC ViOn Zlaté Moravce (19.00), ŠK Slovan Bratislava – Spartak Myjava (19.00), FC DAC 1904 Dunajská Streda – FC Spartak Trnava (19.00)

3. kolo:

sobota 1. augusta: ŽP Šport Podbrezová – MFK Zemplín Michalovce (17.00), FK Senica – MFK Skalica (19.00), MFK Ružomberok – FC Spartak Trnava (19.00), FC DAC 1904 Dunajská Streda – ŠK Slovan Bratislava (19.00), Spartak Myjava – MŠK Žilina (19.00), FC ViOn Zlaté Moravce – AS Trenčín (19.00)

4. kolo:
sobota 8. augusta: MFK Skalica – ŽP Šport Podbrezová (19.00), MFK Zemplín Michalovce – FC ViOn Zlaté Moravce (19.00), Spartak Myjava – AS Trenčín (19.00), MŠK Žilina – FC DAC 1904 Dunajská Streda (19.00), ŠK Slovan Bratislava – MFK Ružomberok (19.00), FK Senica – FC Spartak Trnava (19.00)

5. kolo:
sobota 15. augusta: MFK Skalica – FC Spartak Trnava (19.00), FK Senica – ŠK Slovan Bratislava (19.00), MFK Ružomberok – MŠK Žilina (19.00), FC DAC 1904 Dunajská Streda – AS Trenčín (19.00), Spartak Myjava – MFK Zemplín Michalovce (19.00), FC ViOn Zlaté Moravce – ŽP Šport Podbrezová (19.00)

6. kolo:
sobota 22. augusta: MFK Skalica – FC ViOn Zlaté Moravce (19.00), ŽP Šport Podbrezová – Spartak Myjava (19.00), MFK Zemplín Michalovce – FC DAC 1904 Dunajská Streda (19.00), AS Trenčín – MFK Ružomberok (19.00), MŠK Žilina – FK Senica (19.00)
utorok 25. augusta: ŠK Slovan Bratislava – FC Spartak Trnava (19.00)

7. kolo:
sobota 29. augusta: ŠK Slovan Bratislava – MFK Skalica (19.00), FC Spartak Trnava – MŠK Žilina (19.00), FK Senica – AS Trenčín (19.00), MFK Ružomberok – MFK Zemplín Michalovce (19.00), FC DAC 1904 Dunajská Streda – ŽP Šport Podbrezová (19.00), Spartak Myjava – FC ViOn Zlaté Moravce (19.00)

8. kolo:
sobota 12. septembra: MFK Skalica – Spartak Myjava (19.00), FC ViOn Zlaté Moravce – FC DAC 1904 Dunajská Streda (19.00), ŽP Šport Podbrezová – MFK Ružomberok (19.00), MFK Zemplín Michalovce – FK Senica (19.00), AS Trenčín – FC Spartak Trnava (19.00), MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava (19.00)

9. kolo:
sobota 19. septembra: MŠK Žilina – MFK Skalica (19.00), ŠK Slovan Bratislava – AS Trenčín (19.00), FC Spartak Trnava – MFK Zemplín Michalovce (19.00), FK Senica – ŽP Šport Podbrezová (19.00), MFK Ružomberok – FC ViOn Zlaté Moravce (19.00), FC DAC 1904 Dunajská Streda – Spartak Myjava (19.00)

10. kolo:
utorok 22. septembra: MFK Skalica – FC DAC 1904 Dunajská Streda (19.00), Spartak Myjava – MFK Ružomberok (19.00), FC ViOn Zlaté Moravce – FK Senica (19.00), ŽP Šport Podbrezová – FC Spartak Trnava (19.00), MFK Zemplín Michalovce – ŠK Slovan Bratislava (19.00), AS Trenčín – MŠK Žilina (19.00)

11. kolo:
sobota 26. septembra: AS Trenčín – MFK Skalica (19.00), MŠK Žilina – MFK Zemplín Michalovce (19.00), ŠK Slovan Bratislava – ŽP Šport Podbrezová (19.00), FC Spartak Trnava – FC ViOn Zlaté Moravce (19.00), FK Senica – Spartak Myjava (19.00), MFK Ružomberok – FC DAC 1904 Dunajská Streda (19.00)

12. kolo:
sobota 3. októbra: MFK Skalica – MFK Ružomberok (17.00), FK Senica – FC DAC 1904 Dunajská Streda (17.00), FC Spartak Trnava – Spartak Myjava (17.00), ŠK Slovan Bratislava – FC ViOn Zlaté Moravce (17.00), MŠK Žilina – ŽP Šport Podbrezová (17.00), AS Trenčín – MFK Zemplín Michalovce (17.00)

13. kolo:
sobota 17. októbra: MFK Zemplín Michalovce – MFK Skalica (17.00), AS Trenčín – ŽP Šport Podbrezová (17.00), FC ViOn Zlaté Moravce – MŠK Žilina (17.00), Spartak Myjava – ŠK Slovan Bratislava (17.00), FC Spartak Trnava – FC DAC 1904 Dunajská Streda (17.00), MFK Ružomberok – FK Senica (17.00)

14. kolo:
sobota 24. októbra: MFK Skalica – FK Senica (17.00), FC Spartak Trnava – MFK Ružomberok (17.00), ŠK Slovan Bratislava – FC DAC 1904 Dunajská Streda (17.00), MŠK Žilina – Spartak Myjava (17.00), AS Trenčín – FC ViOn Zlaté Moravce (17.00), MFK Zemplín Michalovce – ŽP Šport Podbrezová (17.00)

15. kolo:
sobota 31. októbra: ŽP Šport Podbrezová – MFK Skalica (17.00), FC ViOn Zlaté Moravce – MFK Zemplín Michalovce (17.00), AS Trenčín – Spartak Myjava (17.00), FC DAC 1904 Dunajská Streda – MŠK Žilina (17.00), MFK Ružomberok – ŠK Slovan Bratislava (17.00), FC Spartak Trnava – FK Senica (17.00)

16. kolo:
sobota 7. novembra: FC Spartak Trnava – MFK Skalica (17.00), ŠK Slovan Bratislava – FK Senica (17.00), MŠK Žilina – MFK Ružomberok (17.00), AS Trenčín – FC DAC 1904 Dunajská Streda (17.00), MFK Zemplín Michalovce – Spartak Myjava (17.00), ŽP Šport Podbrezová – FC ViOn Zlaté Moravce (17.00)

17. kolo:
sobota 21. novembra: FC ViOn Zlaté Moravce – MFK Skalica (17.00), Spartak Myjava – ŽP Šport Podbrezová (17.00), FC DAC 1904 Dunajská Streda – MFK Zemplín Michalovce (17.00), MFK Ružomberok – AS Trenčín (17.00), FK Senica – MŠK Žilina (17.00), FC Spartak Trnava – ŠK Slovan Bratislava (17.00)

18. kolo:
sobota 28. novembra: MFK Skalica – ŠK Slovan Bratislava (17.00), MŠK Žilina – FC Spartak Trnava (17.00), AS Trenčín – FK Senica (17.00), MFK Zemplín Michalovce – MFK Ružomberok (17.00), ŽP Šport Podbrezová – FC DAC 1904 Dunajská Streda (17.00), FC ViOn Zlaté Moravce – Spartak Myjava (17.00)

19. kolo:
sobota 5. decembra: Spartak Myjava – MFK Skalica (17.00), FC DAC 1904 Dunajská Streda – FC ViOn Zlaté Moravce (17.00), MFK Ružomberok – ŽP Šport Podbrezová (17.00), FK Senica – MFK Zemplín Michalovce (17.00), FC Spartak Trnava – AS Trenčín (17.00), ŠK Slovan Bratislava – MŠK Žilina (17.00)

SITA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *