Sezóna B-mužstva MFK Zemplín v skratke

Treťoligový celok sa po skončení sezóny vo východnej skupine súťaže umiestnil na šestnástej priečke, keď nazbieral 13 bodov.

Výsledky B-mužstva MFK Zemplín Michalovce v III. futbalovej lige skupine Východ:

1. kolo: ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves – MFK Zemplín Michalovce B 0:2 (0:0)
Góly: 51. A. Leško, 89. Lechman

2. kolo: ŠK Odeva Lipany – MFK Zemplín Michalovce B 2:1 (2:1)
Góly: 18. Vysočan, 45. M. Drobňák – 33. J. Andrejko

3. kolo: MFK Zemplín Michalovce B – TJ Veľké Revištia 1:2 (1:0)
Góly: 12. Calvo – 73. Viňanský, 84. Simčík

4. kolo: TJ FK Vyšné Opátske – MFK Zemplín Michalovce B 1:0 (1:0)
Gól: 38. P. Angelovič

5. kolo: MFK Zemplín Michalovce B – MFK Slovan Giraltovce 0:1 (0:0)
Gól: 70. Digoň

6. kolo: FK Spišská Nová Ves – MFK Zemplín Michalovce B 6:1 (4:0)
Góly: 2. a 4. Kiššák, 15. Sirko, 19. P. Augustin, 51. a 59. Dunajčan – 77. J. Kiss

7. kolo: MFK Zemplín Michalovce B – MFK Snina 0:1 (0:1)
Gól: 20. L. Bednár

8. kolo: MFK Slovan Sabinov – MFK Zemplín Michalovce B 3:3 (1:0)
Góly: 32. M. Andraščík, 83. Popovec (11 m), 87. Vranko – 47. Bellás, 56. S. Danko, 64. Tubonemi

9. kolo: MFK Zemplín Michalovce B – FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry 0:3 (0:1)
Góly: 13. Mičko, 73. R. Novák, 82. Bednarčík

10. kolo: FK Družstevník Plavnica – MFK Zemplín Michalovce B 1:3 (0:1)
Góly: 79. M. Dlugoš – 10. Calvo, 58. J. Kiss, 90. Tubonemi

11. kolo: MFK Zemplín Michalovce B – ŠK Futura Humenné 0:1 (0:1)
Gól: 15. Loboda

12. kolo: MFK Vranov nad Topľou – MFK Zemplín Michalovce B 3:0 (0:0)
Góly: 57. Abaturov, 68. Boháč, 85. Grynyshyn

13. kolo: MFK Zemplín Michalovce B – 1. FC Tatran Prešov juniori 0:0

14. kolo: MŠK Tesla Stropkov – MFK Zemplín Michalovce B 6:2 (2:0)
Góly: 34., 61. a 78. F. Varga, 44. a 68. Demčo, 77. Vachaľ – 72. J. Kiss, 88. Tubonemi

15. kolo: MFK Zemplín Michalovce B – FK Haniska 5:3 (4:1)
Góly: 6. Turík, 17. Tubonemi, 29. L. Jacko, 37. S. Danko (11 m), 57. vlastný Hrubovčák – 42. Borovský, 87. M. Pekár, 90+. Novotný

16. kolo: MFK Zemplín Michalovce B – ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 0:0

17. kolo: MFK Zemplín Michalovce B – ŠK Odeva Lipany 1:2 (0:2)
Góly: 67. J. Kiss – 7. I. Pončák, 17. M. Drobňák

18. kolo: TJ Veľké Revištia – MFK Zemplín Michalovce B 2:2 (0:0)
Góly: 60. a 67. Slinčák – 47. S. Danko, 53. R. Lukáč

19. kolo: MFK Zemplín Michalovce B – TJ FK Vyšné Opátske 2:3 (2:2)
Góly: 14. A. Leško, 34. Bavoľár – 6. Bandžuch, 39. Turczyk, 81. Steininger

20. kolo: MFK Slovan Giraltovce – MFK Zemplín Michalovce B 6:2 (2:1)
Góly: 25. a 37. Verčimák, 47. Vojta, 67. E. Tomko, 74. Čabala, 87. Pankuch – 39. A. Leško, 77. Kovtaliuk

21. kolo: MFK Zemplín Michalovce B – FK Spišská Nová Ves 0:3 kontumačne*
*pre neoprávnený štart hráča Jána Vaška

pôvodne 1:2 (0:0)
Góly: 75. J. Kiss – 58. Čekovský, 80. Dunajčan

22. kolo: MFK Snina – MFK Zemplín Michalovce B 2:0 (0:0)
Góly: 47. M. Pčola, 78. Červeňák

23. kolo: MFK Zemplín Michalovce B – MFK Slovan Sabinov 0:3 (0:2)
Góly: 9., 13. a 81. Lapoš

24. kolo: FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry – MFK Zemplín Michalovce B 4:0 (1:0)
Góly: 11. R. Novák, 63. Beller, 65. vlastný Mikovčík, 76. Mičko

25. kolo: MFK Zemplín Michalovce B – FK Družstevník Plavnica 0:3 kontumačne*
*pre neoprávnený štart hráča Stanislava Masnicu

pôvodne 1:2 (1:1)
Góly: 20. Kovtaliuk – 25. Makara, 81. Dlugoš

26. kolo: ŠK Futura Humenné – MFK Zemplín Michalovce B 2:0 (0:0)
Góly: 48. Popik, 85. D. Legdan

27. kolo: MFK Zemplín Michalovce B – MFK Vranov nad Topľou 0:4 (0:1)
Góly: 33. Kuhajdík, 46. a 75. Boháč, 66. Grynyshyn

28. kolo: 1. FC Tatran Prešov B – MFK Zemplín Michalovce B 8:0 (5:0)
Góly: 18., 45. a 59. Kamenčík, 36., 62. a 86. Luk. Hruška, 7. Keresteš, 12. A. Benes

29. kolo: MFK Zemplín Michalovce B – MŠK Tesla Stropkov 0:4 (0:3)
Góly: 13. Bochin, 41. Pundžák, 45. J. Vachaľ, 59. Burcák

30. kolo: FK Haniska – MFK Zemplín Michalovce B 7:0 nedohrané (od 45. minúty, hostia na druhý polčas nenastúpili)
Góly: 10., 27. a 29. M. Pekár, 7. a 43. Kolbas, 21. M. Horváth, 35. Hrubovčák

Strelci gólov MFK Zemplín:

4 – Juraj Kiss, Hector Tamunoibiton Tubonemi, 3 – Stanislav Danko, Adrián Leško, 2 – Miguel Cobo Calvo, 1 – Jozef-Šimon Turík, Mykola Kovtaliuk, Jakub Bavoľár, Lukáš Jacko, René Lukáč, Michal Lechman, Ján Andrejko, Pavol Bellás + 1 vlastný (Hrubovčák, Haniska)

Konečná tabuľka:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *