Nadstavbu začíname v Senci, končíme v Skalici

Dnes bolo zverejnené oficiálne vyžrebovanie nadstavbovej časti druholigovej súťaže o postup do Fortuna ligy.

Tabuľka nadstavbovej časti o postup do Fortuna ligy:


Program nadstavbovej časti II. futbalovej ligy o postup do Fortuna ligy 2015/2016:

1. kolo:
piatok 3. apríla: ŠK Senec – MFK Zemplín Michalovce (17.30)
sobota 4. apríla: FK Poprad – MFK Skalica, FK Slovan Duslo Šaľa – MFK Lokomotíva Zvolen, MFK Tatran Liptovský Mikuláš – MŠK Žilina „B“, 1. FC Tatran Prešov – FC Nitra (všetky o 15.30) nedeľa 5. apríla: ŠKF Sereď – Partizán Bardejov (15.30) 

2. kolo:
piatok 10. apríla: ŠK Senec – FK Poprad (17.30) 
sobota 11. apríla: MFK Zemplín Michalovce – FK Slovan Duslo Šaľa, MFK Skalica – L. Mikuláš, MFK Lokomotíva Zvolen – ŠKF Sereď, MŠK Žilina „B“ – 1. FC Tatran Prešov, Partizán Bardejov – FC Nitra (všetky o 15.30) 

3. kolo:
sobota 18. apríla: FK Slovan Duslo Šaľa – FK Poprad, MFK Tatran Liptovský Mikuláš – ŠK Senec, ŠKF Sereď – MFK Zemplín Michalovce, 1. FC Tatran Prešov – MFK Skalica, Partizán Bardejov – MŠK Žilina „B“ (všetky o 15.30), FC Nitra – MFK Lokomotíva Zvolen (17.30)

4. kolo:
sobota 25. apríla: FK Slovan Duslo Šaľa – MFK Tatran Liptovský Mikuláš, FK Poprad – ŠKF Sereď, ŠK Senec – 1. FC Tatran Prešov, MFK Skalica – Partizán Bardejov, MFK Lokomotíva Zvolen – MŠK Žilina „B“ (všetky o 16.00), MFK Zemplín Michalovce – FC Nitra (17.30)

5. kolo:
sobota 2. mája: ŠKF Sereď – MFK Tatran Liptovský Mikuláš, 1. FC Tatran Prešov – FK Slovan Duslo Šaľa, Partizán Bardejov – ŠK Senec, MŠK Žilina „B“ – MFK Zemplín Michalovce, MFK Lokomotíva Zvolen – MFK Skalica (všetky o 16.30), FC Nitra – FK Poprad (17.30)

6. kolo:
sobota 9. mája: ŠKF Sereď – 1. FC Tatran Prešov, MFK Tatran Liptovský Mikuláš – FC Nitra, FK Slovan Duslo Šaľa – Partizán Bardejov, FK Poprad – MŠK Žilina „B“, ŠK Senec – MFK Lokomotíva Zvolen (všetky o 16.30), MFK Zemplín Michalovce – MFK Skalica (19.30)

7. kolo:
sobota 16. mája: MFK Skalica – FK Poprad, MFK Lokomotíva Zvolen – FK Slovan Duslo Šaľa, MŠK Žilina „B“ – MFK Tatran Liptovský Mikuláš, Partizán Bardejov – ŠKF Sereď (všetky o 17.00), MFK Zemplín Michalovce – ŠK Senec, FC Nitra – 1. FC Tatran Prešov (obe o 19.30)

8. kolo:
sobota 23. mája: FK Poprad – ŠK Senec, FK Slovan Duslo Šaľa – MFK Zemplín Michalovce, MFK Tatran Liptovský Mikuláš – MFK Skalica, ŠKF Sereď – MFK Lokomotíva Zvolen, 1. FC Tatran Prešov – MŠK Žilina „B“ (všetky o 17.00), FC Nitra – Partizán Bardejov (19.30)

9. kolo:
utorok 26. mája: FK Poprad – FK Slovan Duslo Šaľa, ŠK Senec – MFK Tatran Liptovský Mikuláš, MFK Skalica – 1. FC Tatran Prešov, MFK Lokomotíva Zvolen – FC Nitra, MŠK Žilina „B“ – Partizán Bardejov (všetky o 17.00), MFK Zemplín Michalovce – ŠKF Sereď (19.30)

10. kolo:
sobota 30. mája: MFK Tatran Liptovský Mikuláš – FK Slovan Duslo Šaľa, ŠKF Sereď – FK Poprad, 1. FC Tatran Prešov – ŠK Senec, FC Nitra – MFK Zemplín Michalovce, Partizán Bardejov – MFK Skalica, Žilina – MFK Lokomotíva Zvolen (všetky o 17.00)

11. kolo:
sobota 6. júna: MFK Tatran Liptovský Mikuláš – ŠKF Sereď, FK Slovan Duslo Šaľa – 1. FC Tatran Prešov, FK Poprad – FC Nitra, ŠK Senec – Partizán Bardejov, MFK Zemplín Michalovce – MŠK Žilina „B“, MFK Skalica – MFK Lokomotíva Zvolen (všetky o 17.00)

12. kolo:
sobota 13. júna: 1. FC Tatran Prešov – ŠKF Sereď, FC Nitra – MFK Tatran Liptovský Mikuláš, Partizán Bardejov – FK Slovan Duslo Šaľa, Žilina – FK Poprad, MFK Lokomotíva Zvolen – ŠK Senec, MFK Skalica – MFK Zemplín Michalovce (všetky o 17.00)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *