Peter Kolesár so štartom za slovenskú 17-tku

Michalovský stredopoliar nastúpil v prípravnom zápase proti rovesníkom z Gruzínska, na ihrisku pobudol do 69. minúty.

Slovenská futbalová reprezentácia do 17 rokov prehrala v utorok v prvom z dvojice prípravných duelov v Tbilisi s domácim Gruzínskom 0:1. Odveta je na programe vo štvrtok o 11.00 SEČ. Pre zverencov trénera Ladislava Hudeca sú stretnutia s Gruzínskom záverečnou fázou prípravy pred marcovým kvalifikačným turnajom fázy Elite Round o postup na finálový turnaj ME.

Gruzínsko „17“ – Slovensko „17“ 1:0 (0:0)

Gól: 58. Kokheridze

SR „17“: Száraz – Šulek, A. Štrba, M. Šimko, Jašúrek – Tešlár (41. P. Varga), Dancák (57. Pastorek) – P. KOLESÁR (69. Šušolík), Herc (41. Halgoš), S. Lauko (57. Kele) – Tupta (62. Dubec)

Ladislav Hudec, tréner SR „17“ /zdroj: facebook SFZ/: „Gruzínsko ukázalo presne to, čo sme očakávali a bol to dynamický a rýchly futbal. Majú technických hráčov, o ktorých budeme ešte počuť. Takže 1:0 je zaslúžené víťazstvo pre Gruzíncov. Už sa opakujem, ako aj pri iných výberoch, ale zahadzujeme veľké množstvo gólových šancí. V tomto zápase predovšetkým to boli šance, ktoré si vytvorili Tupta a striedajúci Dubec. Nimi sme mohli skóre minimálne vyrovnať, ale žiaľ nepodarilo sa nám streliť gól. Momentálne máme problém so zakončením a v tomto sme boli mínusoví. Dobrý zápas, ktorý nám zo strany súpera veľa ukázal. Určite viac ako Wales, s ktorými sme mali pôvodne hrať.“

Zdroj: TASR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *