Špak, Bednár a Petro nastúpili za SR 16

Michalovskí hráči si obliekli reprezentačné dresy v dvoch súbojoch proti Bielorusku, v oboch sa zrodili nerozhodné výsledky.

Počas uplynulého týždňa odohrala slovenská futbalová reprezentácia do 16 rokov (ročník 1999) dve priateľské stretnutia s rovesníkmi z Bieloruska. V utorok 4. novembra nastúpili v českých Šardiciach a zaknihovali tam remízu 1:1 (1:1). Aj v druhom meraní síl vo Veľkom Bieli sa družstvá rozišli zmierlivo po bezgólovej remíze. Kormidelník slovenského výberu Ladislav Pecko dal v zápasoch príležitosť aj trom nominovaným hráčom MFK Zemplín Michalovce. Martin Bednár odohral oba celé duely, Denis Petro nastúpil iba v prvom a v samom závere ho vystriedal klubový spoluhráč Dávid Špak, ktorý potom absolvoval plnú minutáž v druhom súboji.

1. zápas: Bielorusko „16“ – Slovensko „16“ 1:1 (1:1)

Góly: 39. Biatsenia – 5. Vician (11m)

SLOVENSKO „16“: Valach – Majdán, Moško, Špiriak, D. PETRO (78. D. ŠPAK) – Kudlička (62. Beďatš), M. BEDNÁR – Drobný (62. M. Kovaľ), Vician, Fronc (70. Kočík) – Boženík (41. M. Královič)

2. zápas: Slovensko „16“ – Bielorusko „16“ 0:0

SLOVENSKO „16“: Baláži – Kočík, Moško, D. ŠPAK, Majdan – M. BEDNÁR, Beďatš – Fronc (23. Boženík), Vician, Drobný (41. Kudlička) – Sluka (55. M. Královič)

 

Zdroj: futbalsfz.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *