Ženy doma nastrieľali sedemnásť gólov!

Nad Lučencom už do prestávky vyhrávali desaťgólovým rozdielom, v druhom polčase pridali ďalších sedem presných zásahov.

V sobotu sa na domácej pôde nepredstavili iba mladší dorastenci a B-mužstvo MFK Zemplín, ale i michalovské ženské družstvo. To na ihrisku v Lastomíre v súboji 4. kola druhej ligy skupiny Východ privítali FK LAFC Lučenec. Proti súperovi z Novohradu si schuti zastrieľali a uštedrili mu nevídaný debakel 17:0! Po štyri presné zásahy zaznamenali Tamara Koflanovičová a Andrea Komáriková, trikrát sa presadila Zita Baníková, dvakrát Emília Stredná, raz Patrícia Bačová, Zuzana Belišová, Jaroslava Partilová a Romana Oláhová. Zemplínčanky tak majú po troch odohratých dueloch na svojom konte sedem bodov a v tabuľke sú priebežne na treťom mieste.

MFK Zemplín Michalovce – FK LAFC Lučenec 17:0 (10:0)

Góly: 12., 16., 39. a 73. Koflanovičová, 4., 8., 41. a 47. Komáriková, 6., 45. a 82. Baníková, 20. a 26. Stredná, 50. Bačová, 84. Belišová, 84. Partilová, 88. Oláhová

MFK ZEMPLÍN: Forraiová – Strellová, Oláhová, Baníková, Kučerová (64. Belišová) – Bačová, Kondašová, Jeleneková, Stredná (59. Bobaľová) – Koflanovičová (79. Hudáková), Komáriková (76. Partilová)

Najbližšie stretnutie odohrajú zverenky trénera Miroslava Kučeru v sobotu 27. septembra o 15. hodine na pôde OŠK Bziny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *