Michalovské ženské družstvo dvakrát víťazne

Najprv zdolalo hladko Liptovský Mikuláš, následne tesne Spišskú Novú Ves. Opäť je na druhom mieste tabuľky.

Ženské družstvo MFK Zemplín Michalovce odohralo svoje ďalšie majstrovské zápasy. V sobotu 12. apríla sa v rámci 14. kola druhej ligy skupiny Východ predstavilo v Liptovskom Mikuláši, na pôde ktorého zvíťazilo nad posledným tímom tabuľky jednoznačne 6:0 (4:0), a to dokonca ešte Koflanovičová nepremenila pokutový kop. Na Zelený štvrtok čakal Zemplínčanky dohrávaný domáci duel 13. kola so Spišskou Novou Vsou, v ktorom sa hralo o druhé miesto v tabuľke. Naše hráčky výhodu vlastného trávnika využili, keď Spišiačky porazili najtesnejším rozdielom 2:1 (1:1).

14. kolo:

MFK Tatran Liptovský Mikuláš – MFK Zemplín Michalovce 0:6 (0:4)

Góly: 11., 37. a 75. Lukčíková, 25. a 60. Baníková, 39. Jeleneková

MFK ZEMPLÍN: Trochanová – Strellová, Baníková, Bačová, Fialková (75. Saboviková), Stredná (88. Šimčáková), Jeleneková, Oláhová, Kučerová, Lukčíková, Koflanovičová (82. Pustaiová)

Dohrávka 13. kola:

MFK Zemplín Michalovce – FK Spišská Nová Ves 2:1 (1:1)

Góly: 20. Koflanovičová, 77. Lukčíková – 26. Macalová

MFK ZEMPLÍN: Trochanová – Strellová, Baníková, Bačová, Ledvoňová (81. Vargová), Jeleneková, Oláhová, Kučerová, Lukčíková, Saboviková (61. Šalachová), Koflanovičová (90. Partilová)

Tabuľka po 14. kole:

Najbližšie majstrovské stretnutie odohrajú zverenky trénera Miroslava Kučeru v sobotu 26. apríla o 15. hodine na pôde Haliča.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *