Jakub Grič v nominácii slovenskej 18-tky

Michalovský stredopoliar obdržal pozvánku na turnaj v ruskom Petrohrade, medzi náhradníkmi sa ocitol Lukáš Tóth.

Futbalisti slovenskej reprezentácie do 18 rokov sa na začiatku budúceho roka predstavia na turnaji Granatkin Cup v ruskom Petrohrade. Mladí Slováci odohrajú svoj prvý zápas v A-skupine už 3. januára proti fínskym rovesníkom, o dva dni neskôr nastúpia proti Bielorusom a 7. januára uzavrú účinkovanie v skupine duelom proti Iráncom. Nasledovať budú zápasy o umiestnenie (8. – 12. januára). Informácie priniesla oficiálna internetová stránka Slovenského futbalového zväzu (SFZ). 

Nominácia slovenskej futbalovej reprezentácie do 18 rokov na turnaj Granatkin Cup v ruskom Petrohrade:

Brankári: Filip Bajza (MŠK Žilina), Juraj Semanko (1. FC Slovácko/ČR)

Obrancovia: Michal Vodecký, Šimon Kupec (obaja Dukla Banská Bystrica), Denis Vavro (MŠK Žilina), David Berežný, Michal Sipľak (obaja ŠK Slovan Bratislava)

Stredopoliari: Miroslav Káčer, Martin Slaninka (obaja MŠK Žilina), Marek Rajník, Juraj Chvátal (obaja FK Senica), René Kotrík, Nikolas Špalek (obaja FC Nitra), JAKUB GRIČ (MFK Zemplín Michalovce), Martin Vlček (AS Trenčín)

Útočníci: Tomáš Vestenický (FC Nitra), Lukáš Haraslín (FC Parma/Tal.), Matej Lovás (MFK Ružomberok)

Náhradníci:

Brankár: Martin Junas (FK Senica)

Obranca: Erik Chvál (FK Senica)

Stredopoliari: František Lády (ŠK Slovan Bratislava), Milan Dimun (MFK Košice), LUKÁŠ TÓTH (MFK Zemplín Michalovce), Dominik Ujlaky (FC Spartak Trnava)

Útočník: Róbert Matejka (ŠK Slovan Bratislava)

Realizačný tím:

Milan Malatinský (tréner), Jozef Daňko (asistent trénera), Stanislav Seman (tréner brankárov), Roman Smirnov (technický vedúci), Tomáš Kovačic (lekár), Juraj Ludík (masér)

Program SR „18“ na turnaji Granatkin Cup:

Piatok 3. januára: SR „18“ – Fínsko „18“
Nedeľa 5. januára: SR „18“ – Bielorusko „18“
Utorok 7. januára: SR „18“ – Irán „18“

Zdroj: SITA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *