Prinášame vám súpisky šiestich tímov, ktoré sa predstavia na medzinárodnom dorasteneckom turnaji Michalovce Cup 2013.

AC Chievo Verona

Súpiska:

Pietro Bertasini, Stefan Kerezovic, Edoardo Stanghellini, Giovanni Parisio, Giuseppe Spicuglia, Edoardo Sbampato, Andrea Cerqueti, Alessandro Roma, Raul Marian Oprut, Luca Antonio Di Minico, Marco Tonini, Riccardo Ceccarelli, Luca Concato, Jean Marc Favre, Nicola Danieli, Fabio De Paoli, Matteo Gallo, Alessandro Cattaneo, Stefano Idugbor, Alessio Provenzano, Michele Maccari, Bismark Ngissah

Tréner: Marco Fioretto

Asistent trénera: Giuseppe Danzi


FC Šachtar Doneck

Súpiska:

Dmytro Terekhov, Andrii Korobenko, Sviatoslav Shapovalov, Yuriy Senytskyy, Volodymyr Grachov, Mykyta Romanov, Yaroslav Fursov, Vladyslav Treshcheiko, Andriy Kapelyan, Oleksandr Hlahola, Oleksandr Pikhalonok, Artem Kozlov, Dmytro Shevchenko, Bogdan Kovalenko, Mykhailo Kostenko, Artur Avagimian, Oleg Hladchenko

Tréner: Oleksandr Koval

Asistent trénera: Alexey Bakharev


FK Dukla Banská Bystrica

Súpiska:

Christian Faltáni, Valent Lazár, Adam Škrečko, Radoslav Arvensis, Branislav Vitek, Daniel Cvik, Patrik Klačan, Patrik Peniak, Ján Hámorník, Roland Mojžiš, Erik Gaško, Adam Kapusta, Roland Valent, Erik Reguli, Dávid Daniel, Rastislav Bublák, Peter Rákai

Tréner: Dušan Tóth

Asistent trénera: Tomáš Lysina


MFK Zemplín Michalovce

Súpiska:

Nikolas Kačurik, Dominik Kostrej, Michal Janočko, Jozef Vajs, Michal Janočko, Pavol Bellás, Adam Halagan, Martin Kolesár, Jakub Hreha, Jozef Kaščák, Ján Vaško, Samuel Sarik, Jakub Straka, Ján Tkáč, Vladislav Lipovský, Dávid Reichelt, Patrik Chimaľ, Marko Tkáčik, Daniel Penzeš, Michal Pavuk, Tomáš Kondás, Dávid Melinčák, Martin Bednár

Tréner: Albert Rusnák

Asistent trénera: Vladimír Smaržík


Real Madrid CF

Súpiska: Borja Mayoral Moya, Iňaki Dorado Fernández, Álvaro Rivero Sánchez, Daniel Fernández Fernández, Jacobo González Rodrígaňez, Miguel García Lucio, Ignacio Arijón Navarro, Miguel Muňoz Bellas, David Herrera Serrano, Daniel Barbero Álvarez, Jaime Seoane Valenciano, Samuel Martinez Martin, Alejandro Salto Sánchez, Francisco Harillo Becerra, José Luis Sena Arbona, Álvaro Fidalgo Fernández, Mario Rodríguez Ruiz, Rubén Molina Selva, Rubén Bas Duque, Jaume Grau Ciscar      

Tréner: Tristan Celador

Asistent trénera: Juan José Vallina


Villarreal CF

Súpiska: Xavier Liebanas Sanchez, George Howard Lucas, Sergio Pérez Cobos, Miguel Bonell Samuel, Javier Soro Iniesta, Mohamed Youssef Ali Abdesadak, Francisco Javier Garcia Alcaraz, Pau Francisco Torres, Carlos Perez De Los Cobos, Victor Moya Martinez, Manuel Sena Torres, Juan Francisco Segura Ocana, Dario Poveda Romera, Daniel Villanueva Rivas, Alvaro Ramon Cinos, Antonio Fernandez Gil, Alberto Andres Llop, Jonathan Molina Murillo, Victor Pujades Garcia, Carlos Jimenez Luque, Pedro Martí Castello, Jose Javier Guerra García, Ignacio Fornas Balanzá, Aaron Lafuente Barandin, Alberto Torres Campos

Tréner: Francisco Palomares

Asistent trénera: Jaime Alegre


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *