Jakub Grič s ďalším reprezentačným štartom

Stredopoliar MFK Zemplín nastúpil aj v odvetnom stretnutí proti Maďarsku, prehre 0:3 však ani on zabrániť nedokázal.

Slovenskí futbaloví reprezentanti do 17 rokov prehrali vo štvrtkovom odvetnom medzištánom prípravnom stretnutí v maďarskom stredisku Telki s domácimi rovesníkmi 0:3 (0:1). V utorkovom prvom meraní síl týchto dvoch súperov v Senci zvíťazili zverenci trénera Ladislava Pecka tesne 1:0 (0:0) gólom útočníka FC Nitra Tomáša Vestenického. Pre slovenskú „sedemnástku“ boli stretnutia s Maďarskom vhodnou prípravou na finálových turnaj majstrovstiev Európy tejto vekovej kategórie. Kontinentálny šampionát tímov do 17 rokov sa uskutoční v máji na Slovensku. Podobne ako v prvom prípravnom zápase, aj teraz odohral v slovenskom drese celé stretnutie stredopoliar MFK Zemplín Michalovce Jakub Grič.

Maďarsko 17 – Slovensko 17 3:0 (1:0)

Góly: 21. (11m) a 52. Zsoter, 71. Koszta

SLOVENSKO „17“: Semanko – Brix (54. Vodecký), Sipľak, Vavro, Kadlec, GRIČ, Slaninka (41. Lády), Káčer, Špalek (41. Lesniak), Haraslín, Vestenický (41. Lovás)

Ladislav Pecko (tréner SR „17“): „Nemá veľmi zmysel zápas hodnotiť, pretože sa hralo na 15 cm snehu. Pre súpera, keďže to bol posledný zápas pred kvalifikáciou, bolo dôležité, aby zvíťazil a urobil preto všetko…“

Zdroj: futbalsfz.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *