Program jarnej časti druhej futbalovej ligy

Mužstvá v jari odohrajú 14 kôl, Michalovčania nastúpia doma sedemkrát, rovnaký počet súbojov absolvujú aj vonku.

Stretnutím medzi Sencom a Michalovcami sa o týždeň v piatok (8. marca) začne jarná časť druhej futbalovej ligy. V tejto časti sa odohrá 14 kôl, očakáva sa tuhý boj nielen o postup, ale aj o udržanie sa v súťaži. Dnes bol zverejnený presný program jarných zápasov, ktorý si môžete pozrieť v riadkoch nižšie.

Program jarnej časti druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaže – II. ligy v sezóne 2012/2013: 

20. kolo:
piatok 8. marca: ŠK SFM Senec – MFK Zemplín Michalovce (17.30)
sobota 9. marca: FC ŠTK 1914 Šamorín – MŠK Rimavská Sobota (14.30), MFK Dolný Kubín – MFK Dubnica nad Váhom (14.30), ŽP Šport Podbrezová – TJ Baník Ružiná (14.30), FK DAC 1904 Dunajská Streda – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (14.30), Partizán Bardejov – FK Slovan Duslo Šaľa (14.30)

21. kolo:
sobota 16. marca: Partizán Bardejov – FC ŠTK 1914 Šamorín (15.00), FK Slovan Duslo Šaľa – FK DAC 1904 Dunajská Streda (15.00), TJ Baník Ružiná – MFK Dolný Kubín (15.00), MFK Tatran Liptovský Mikuláš – ŽP Šport Podbrezová (15.00), MFK Dubnica nad Váhom – ŠK SFM Senec (15.00), MFK Zemplín Michalovce – MŠK Rimavská Sobota (17.30)

22. kolo:
piatok 22. marca: ŠK SFM Senec – TJ Baník Ružiná (17.30)
sobota 23. marca: FC ŠTK 1914 Šamorín – MFK Zemplín Michalovce (15.00), MŠK Rimavská Sobota – MFK Dubnica nad Váhom (15.00), MFK Dolný Kubín – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (15.00), ŽP Šport Podbrezová – FK Slovan Duslo Šaľa (15.00), FK DAC 1904 Dunajská Streda – Partizán Bardejov (15.00)

23. kolo:
štvrtok 28. marca: ŠK SFM Senec – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (17.30)
sobota 30. marca: FK DAC 1904 Dunajská Streda – FC ŠTK 1914 Šamorín (15.00), ŽP Šport Podbrezová – Partizán Bardejov (15.00), MFK Dolný Kubín – FK Slovan Duslo Šaľa (15.00), MŠK Rimavská Sobota – TJ Baník Ružiná (15.00), MFK Zemplín Michalovce – MFK Dubnica nad Váhom (17.30)

24. kolo:
piatok 5. apríla: TJ Baník Ružiná – MFK Zemplín Michalovce (15.30)
sobota 6. apríla: FC ŠTK 1914 Šamorín – MFK Dubnica nad Váhom (15.30), MFK Tatran Liptovský Mikuláš – MŠK Rimavská Sobota (15.30), FK Slovan Duslo Šaľa – ŠK SFM Senec (15.30), Partizán Bardejov – MFK Dolný Kubín (15.30), FK DAC 1904 Dunajská Streda – ŽP Šport Podbrezová (15.30)

25. kolo:
piatok 12. apríla: ŠK SFM Senec – Partizán Bardejov (17.30)
sobota 13. apríla: ŽP Šport Podbrezová – FC ŠTK 1914 Šamorín (15.30), MFK Dolný Kubín – FK DAC 1904 Dunajská Streda (15.30), MŠK Rimavská Sobota – FK Slovan Duslo Šaľa (15.30), MFK Dubnica nad Váhom – TJ Baník Ružiná (15.30), MFK Zemplín Michalovce – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (17.30)

26. kolo:
sobota 20. apríla: FC ŠTK 1914 Šamorín – TJ Baník Ružiná (16.00), MFK Tatran Liptovský Mikuláš – MFK Dubnica nad Váhom (16.00), FK Slovan Duslo Šaľa – MFK Zemplín Michalovce (16.00), Partizán Bardejov – MŠK Rimavská Sobota (16.00), FK DAC 1904 Dunajská Streda – ŠK SFM Senec (16.00), ŽP Šport Podbrezová – MFK Dolný Kubín (16.00)

27. kolo:
piatok 26. apríla: ŠK SFM Senec – ŽP Šport Podbrezová (17.30)
sobota 27. apríla: MFK Dolný Kubín – FC ŠTK 1914 Šamorín (16.00), MŠK Rimavská Sobota – FK DAC 1904 Dunajská Streda (16.00), MFK Dubnica nad Váhom – FK Slovan Duslo Šaľa (16.00), TJ Baník Ružiná – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (16.00), MFK Zemplín Michalovce – Partizán Bardejov (17.30)

28. kolo:
utorok 30. apríla: FC ŠTK 1914 Šamorín – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (16.00), FK Slovan Duslo Šaľa – TJ Baník Ružiná (16.00), Partizán Bardejov – MFK Dubnica nad Váhom (16.00), FK DAC 1904 Dunajská Streda – MFK Zemplín Michalovce (16.00), ŽP Šport Podbrezová – MŠK Rimavská Sobota (16.00), MFK Dolný Kubín – ŠK SFM Senec (16.00)

29. kolo:
piatok 3. mája: ŠK SFM Senec – FC ŠTK 1914 Šamorín (19.30)
sobota 4. mája: MŠK Rimavská Sobota – MFK Dolný Kubín (16.30), MFK Dubnica nad Váhom – FK DAC 1904 Dunajská Streda (16.30), TJ Baník Ružiná – Partizán Bardejov (16.30), MFK Tatran Liptovský Mikuláš – FK Slovan Duslo Šaľa (16.30), MFK Zemplín Michalovce – ŽP Šport Podbrezová (19.30)

30. kolo:
piatok 10. mája: ŠK SFM Senec – MŠK Rimavská Sobota (19.30)
sobota 11. mája: FC ŠTK 1914 Šamorín – FK Slovan Duslo Šaľa (16.30), Partizán Bardejov – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (16.30), FK DAC 1904 Dunajská Streda – TJ Baník Ružiná (16.30), MFK Dolný Kubín – MFK Zemplín Michalovce (16.30)
nedeľa 12. mája: ŽP Šport Podbrezová – MFK Dubnica nad Váhom (16.30)

31. kolo:
sobota 18. mája: MŠK Rimavská Sobota – FC ŠTK 1914 Šamorín (17.00), MFK Zemplín Michalovce – ŠK SFM Senec (17.00), MFK Dubnica nad Váhom – MFK Dolný Kubín (17.00), TJ Baník Ružiná – ŽP Šport Podbrezová (17.00), MFK Tatran Liptovský Mikuláš – FK DAC 1904 Dunajská Streda (17.00), FK Slovan Duslo Šaľa – Partizán Bardejov (17.00)

32. kolo:
nedeľa 26. mája: FC ŠTK 1914 Šamorín – Partizán Bardejov (17.00), FK DAC 1904 Dunajská Streda – FK Slovan Duslo Šaľa (17.00), ŽP Šport Podbrezová – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (17.00), MFK Dolný Kubín – TJ Baník Ružiná (17.00), ŠK SFM Senec – MFK Dubnica nad Váhom (17.00), MŠK Rimavská Sobota – MFK Zemplín Michalovce (17.00)

33. kolo:
sobota 1. júna: MFK Zemplín Michalovce – FC ŠTK 1914 Šamorín (17.00), MFK Dubnica nad Váhom – MŠK Rimavská Sobota (17.00), TJ Baník Ružiná – ŠK SFM Senec (17.00), MFK Tatran Liptovský Mikuláš – MFK Dolný Kubín (17.00), FK Slovan Duslo Šaľa – ŽP Šport Podbrezová (17.00), Partizán Bardejov – FK DAC 1904 Dunajská Streda (17.00)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *