Trio Michalovčanov v reprezentačných výberoch

Pozvánky do slovenského výberu do 18 rokov dostala dvojica Adrián Leško a Jozef Šimko, v 16-tke sa má hlásiť Michal Janočko.

Trojica futbalistov z MFK Zemplín Michalovce sa ocitla v slovenských reprezentačných výberoch do 16, resp. do 18 rokov. Obranca Michal Janočko dostal pozvánku od kormidelníka SR 16 Ladislava Pecka a stredopoliar Adrián Leško s obrancom Jozefom Šimkom od lodivoda slovenskej 18-tky Milana Malatinského.

SR 18

Reprezentačný tím do 18 rokov sa v poslednej dekáde augusta zúčastní na tradičnom turnaji Memoriál Václava Ježka, v rámci ktorého si zmeria svoje sily s tímami Ukrajiny (Píšť, 22.8. o 17:00) a Maďarska (Brušperk, 23.8. o 17:00). V sobotu 25.8. ukončí turnaj zápasom o konečné umiestnenie.

BRANKÁRI: Róbert Bačík (AS Trenčín), Denis Kubica (FK Senica)

OBRANCOVIA: Martin Králik (MŠK Žilina), Samuel Lacko (MFK Ružomberok), JOZEF ŠIMKO (MFK Zemplín Michalovce), Ľubomír Šatka (Newcastle United), Jakub Kastelovič (FC Nitra)

STREDOPOLIARI: Peter Lupčo (MŠK Žilina), Milan Škriniar (MŠK Žilina), Marek Zuziak (MŠK Žilina), Timotej Záhumenský (FK Dukla Banská Bystrica), Michal Kamenský (FK Dukla Banská Bystrica), ADRIÁN LEŠKO (MFK Zemplín Michalovce), Július Szöke (ŽP Šport Podbrezová), David Ivan (UC Sampdoria)

ÚTOČNÍCI: Tomáš Trabalík (MFK Ružomberok), Roman Sábler (AS Trenčín), Rastislav Bača (FC Spartak Trnava)

BRANKÁR: Richard Gmitter (Partizán Bardejov)

OBRANCOVIA: Tomáš Kapusta (FK Senica), Branislav Poremba (1. FC Tatran Prešov), Juraj Kotula (ŠK Slovan Bratislava)

STREDOPOLIARI: Tomáš Fajčík (FK Dukla Banská Bystrica), Patrik Jagnešák (MFK Ružomberok), Matúš Bartošek (FC Nitra)

ÚTOČNÍK: Jakub Kosorín (FK Senica)

tréner: Milan Malatinský
asistent: Miroslav Guza
tréner brankárov: Ivan Ondruška
lekár: Tomáš Kovačic
masér: Juraj Ludík
technický vedúci: Jakub Kojnok

SR 16

Tím Ladislava Pecka odštartuje novú sezónu priateľským dvojzápasom s naším tradičným súperom – doma 21.8. o 17:00 v Lehote pod Vtáčnikom a na pôde súpera 23.8. (Staré Město, 11:00).

BRANKÁRI: Filip Kňažovič (MŠK Žilina), Matej Dovičovič (FC Nitra)

OBRANCOVIA: Boris Beniač (MŠK Žilina), Michal Pobijak (MŠK Žilina), Denis Szalay (FC Nitra), Samuel Ďurek (FC Nitra), MICHAL JANOČKO (MFK Zemplín Michalovce), Matúš Pavlovčík (FC Spartak Trnava), Lukáš Michalíček (FC ViOn Zlaté Moravce)

STREDOPOLIARI: Jakub Michlík (MŠK Žilina), Adrián Kopičár (MŠK Žilina), Lászlo Bénes (Györi ETO FC), Jakub Krč (FK Senica), Nikolas Špalek (FC Nitra), Ľudoslav Kopál (FC Nitra)

ÚTOČNÍCI: Samuel Mráz (FK Senica), Marek Ocelka (FC Spartak Trnava), Erik Hric (FK Dukla Banská Bystrica)

BRANKÁRI: Dominik Greif (ŠK Slovan Bratislava), Adam Jakubech (1. FC Tatran Prešov)

OBRANCOVIA: Lukáš Mareš (Spartak Myjava), Michal Skaličan (MŠK Žilina)

STREDOPOLIARI: Milan Lošonci (FC Nitra), Marek Zsigmund (MFK Ružomberok), Ondrej Chromek (MFK Ružomberok)

ÚTOČNÍCI: Stanislav Andrejko (1. FC Tatran Prešov), Jakub Bavoľár (MFK Košice)

tréner: Ladislav Pecko
asistent: Peter Szénay
tréner brankárov: Martin Sedláček
lekár: Jaroslav Južanin
masér: Marek Košan
technický vedúci: Peter Bláha

Zdroj: futbalsfz.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *