Michalovce cup 2012 – súpisky družstiev

Prinášame vám súpisky všetkých štyroch tímov, ktoré budú štartovať na trojdňovom turnaji v Michalovciach.

MFK Zemplín Michalovce

Súpiska

Matúš Kira, Juraj Kiss, Jozef Šimko, Martin Koscelník, Adrián Leško, Patrik Babiák, Jozef-Šimon Turik, Dávid Horňák, Tomáš Ďurik, Tomáš Kolesár, Tomáš Tomko, Michal Lechman, Milan Šimčák, Jakub Grič, Dominik Havrila, Tomáš Vožný, Maroš Ferko, Matúš Chocholáček, Lukáš Tóth, Michal Mikovčík, Ján Andrejko

Realizačný tím

Tréner: Branislav Sokoli

Asistent trénera: Milan Holej

Vedúci družstva: Peter Piskay

Lekár: Viliam Knocik

Masér: Igor Iľko

 

Villarreal CF

Súpiska

Adrian Peňa Abreu, Antonio Cristian Glauder Garcia, Borja Quirant Gomez, Miguel Juan Llambich, Daniel Brian Joel Gonzalez, Ivan Orts Cantera, Javier Huescar Perez, Javier Jimenez Moreno, Jorge Mendez Ayola, Jose Aguilera Cara, Jose Emilio Defez Gallen, Juan Fernandez Blanco, Julian Plana del Olmo, Madger Antonio Gomez Aju, Marc Gelma Castillo, Joaquin Miralles Sanz, Pedro Martinez Garcia, Raul Ramos Haro, Ruben Fortuňo Garcia, Victor Pino Sales

Realizačný tím

Tréner: Javier Cano Gallego

Fyzioterapeut: Josep Rochera Font

Victor Jose Marsal Segura

Alejandro Sanahuja Martinez

Francisco Javier Sanchis Muňoz

 

Legia Varšava

Súpiska

Adrian Jedraszczyk, Pawel Radziszewski, Arkadiusz Najemski, Mateusz Wieteska, Grzegorz Tomasiewicz, Robert Bartczak, Daniel Mlonek, Kamil Anczewski, Damian Szczepanski, Michal Suchanek, Jakub Nizgorski, Eryk Rakowski, Sylwek Szymanski, Dawid Lelen, Wojciech Kochanski, Radoslaw Kowalczyk, Mateusz Baranek, Dominik Kulawiak, Mikolaj Ulanicki, Barlomiej Kapustka, Kamil Komoniewski

Realizačný tím

Tréner: Bernard Kapuscinski

Asistent trénera: Robert Tanczynski

Vedúci družstva: Piotr Domaniecki

Lekár: Sebastian Karst

Masér: Radoslaw Kucharski

 

Juventus Turín

Súpiska

Emil Audero Mulyadi, Stefano Antezza, Christian Calderan, Nicholas Canizares, Luca Clemenza, Federico Crepaldi, Alessandro Degrassi, Federico Di Giovanni, Anastasios Donis, Entonio Elezaj, Andrea Giannarelli, Fabio Gili, Gabriele Moncini, Vincenzo Pira, Filippo Romagna, Albert Roussos, Francesco Tahiraj, Nicholas Varetto, Atila Varga, Mattia Vitale

Realizačný tím

Tréner: Ivano Della Morte

Tréner brankárov: Eduardo Vignati Guillerme

Kondičný tréner: Andrea Pertusio

Vedúci družstva: Roberto Cristofaro

Lekár: Marcello Valenti

Masér: Marco Maina

Technický riaditeľ: Gianluca Pessotto

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *