Slovenská futbalová reprezentácia do 15 rokov sa po marcovom kontrolnom zraze (14. – 17. marca) v sobotu 9. apríla opäť stretne v Národnom tréningovom centre Slovenského futbalového zväzu (NTC SFZ) v Senci. Zverenci trénera Rudolfa Nováka v nedeľu 10. apríla odcestujú autobusom do holandského Utrechtu na dva priateľské zápasy s reprezentáciou Holandska do 15 rokov. Medzi nominovanými nechýba ani náš zástupca, stopér Attila Varga, vekom ešte žiak, ktorý však pravidelne nastupuje v základnej zostave nášho mladšieho dorastu.

Prvé stretnutie sa uskutoční v utorok 12. apríla o 19.00 h a druhé vo štvrtok 14. apríla o 15.00 h. Podľa hlavného trénera SR „15“ Rudolfa Nováka hlavným cieľom týchto dvoch prípravných stretnutí bude zbieranie cenných medzinárodných skúseností pre hráčov tejto vekovej kategórie, ktorí by Slovensko mali reprezentovať na ME 2013 hráčov do 17 rokov, ktoré budú na Slovensku.

Nominácia slovenskej futbalovej reprezentácie do 15 rokov na dva prípravné duely s Holandskom „15“:
brankári: Martin Junas (FK Senica), Marek Rodák (MFK Košice),
hráči v poli: Erik Chvál (FK Senica), Ľubomír Šmehíl, Martin Slaninka, Miroslav Káčer, Lukáš Čmelík, Tomáš Pochyba (všetci MŠK Žilina), Tomáš Vestenický (FC Nitra), Lukáš Slávik (MFK Dubnica), Jakub Hromada (KAC Košice), Samuel Popovič, Filip Lesniak (obaja MFK Košice), Erik Šinkovkin (Dukla Banská Bystrica), Jakub Petrovič (FC Petržalka 1898), ATTILA VARGA (MFK Zemplín Michalovce), Dominik Ujlaky (FC Spartak Trnava), Andrej Kadlec (FK Púchov).

Realizačný tím:
Hlavný tréner: Rudolf Novák,
Asistenti trénera: Slavomír Konečný, Ladislav Kubalík,
Technický vedúci: Ján Zárecký,
Lekár: MUDr. Jozef Mada,
Masér: Marián Mareš.

Zdroj: SFZ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *