Vážení priaznivci michalovského futbalu, práve sa pozeráte na novú podobu internetovej stránky MFK Zemplín. Tento web je zatiaľ v skúšobnej prevádzke, preto, prosíme, ospravedlňte menšie nedostatky, na odstránení ktorých postupne pracujeme. Keďže hlad po informáciách z kuchyne nášho klubu neutíchal, rozhodli sme sa spustiť aspoň túto testovaciu verziu. Ani tá však nebude ochudobnená o najčerstvejšie novinky.

 

Vážení priaznivci michalovského futbalu, práve sa pozeráte na novú podobu internetovej stránky MFK Zemplín. Tento web je zatiaľ v skúšobnej prevádzke, preto, prosíme, ospravedlňte menšie nedostatky, na odstránení ktorých postupne pracujeme. Keďže hlad po informáciách z kuchyne nášho klubu neutíchal, rozhodli sme sa spustiť aspoň túto testovaciu verziu. Ani tá však nebude ochudobnená o najčerstvejšie novinky.

 

Približne od polovice januára bol náš klub bez aktualizovanej vlastnej stránky. Pravda, už dávno predtým sme spustili prípravy na podobe novej a modernejšej internetovej stránky. Keďže je to časovo i prácne náročná záležitosť, pár týždňov sme sa museli zaobísť bez tejto už nevyhnutnej súčasti klubu. O to viac sa v týchto dňoch snažíme, aby vám náš nový web dizajnovo i informačne ulahodil.

 

Isto si kladiete otázku, v čom sa bude táto nová stránka líšiť od starej. Predovšetkým bude mať vlastného administrátora, to znamená, že vám budeme prinášať aj vlastné texty, nielen prebraté z iných médií. Samozrejme, že budeme uverejňovať aj informácie prebraté z iných portálov, respektíve z tlače, ale nebude to naša priorita. Takisto sa môžete tešiť na bohaté fotogalérie a videorozhovory, a to nielen z činnosti A-mužstva, ale aj mládežníckych tímov. Ak sme spomenuli video, tak od začiatku jarnej časti budú na našom novom webe k dispozícii aj kompletné záznamy zo zápasov našich prvoligových seniorov. Uvažujeme, že túto novinku využijeme aj pri niektorých stretnutiach mládežníkov. Zo súbojov A-mužstva (spočiatku hlavne domácich) vám budeme prinášať on-line prenosy v textovej podobe a hneď po ich skončení vám prinesieme sumár štatistík, komentárov a rozhovorov. Špeciálnou novinkou bude prepracovaný štatistický systém, podrobne mapujúci všetky družstvá klubu. Na týchto novinkách ešte pracujeme, ale už od jarnej časti sa dozviete takmer všetko o všetkých vystúpeniach MFK Zemplín na každej vekovej úrovni.

 

Našou prioritou bude rýchlosť, presnosť a kvalita. Veríme, že vzhľadom k tomu, že pripravujeme absolútne inovatívny systém, prejavíte spočiatku trpezlivosť a potom vernosť, pretože to robíme predovšetkým a hlavne pre vás – fanúšikov MFK Zemplín. Nebránime sa ani vašim podnetom, privítame, ak v rámci diskusie prinesiete nové nápady. Sme otvorení konštruktívnej diskusii, ste naši partneri a našim cieľom je práve to, aby bola spokojnosť obojstranná.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *