O tom, že naši mládežníci sú v kurze a ich výkony neunikajú ani zostavovateľom národných výberov, svedčí aj pozvánka pre Jozefa Šimka do reprezentácie šestnásťročných. Tí sa zúčastnia v dňoch 28. februára až 4. marca 2011 na medzinárodnom turnaji v Belgicku. Tam si zmerajú sily a schopnosti s výbermi Fínska (28. februára o 16.00 hod.), domáceho Belgicka (2. marca o 18.00 hod.) a Severného Írska (4. marca o 16.00 hod.).

O tom, že naši mládežníci sú v kurze a ich výkony neunikajú ani zostavovateľom národných výberov, svedčí aj pozvánka pre Jozefa Šimka do reprezentácie šestnásťročných. Tí sa zúčastnia v dňoch 28. februára až 4. marca 2011 na medzinárodnom turnaji v Belgicku. Tam si zmerajú sily a schopnosti s výbermi Fínska (28. februára o 16.00 hod.), domáceho Belgicka (2. marca o 18.00 hod.) a Severného Írska (4. marca o 16.00 hod.).

Ešte pred odchodom do belgickej metropoly Bruselu sa slovenská šestnástka predstaví 26. februára 2011 v Dunajskej Strede proti tamojšej U-17. Stopér Jozef Šimko je v rámci organizácie MFK Zemplín Michalovce členom tímu U-16 a miestenku vo výbere trénera Jozefa Jakuša si vyslúžil po tom, čo naposledy presvedčil v súboji s Rakúskom.

Nominácia SR 16 na turnaj v Belgicku (28. februára – 4. marca 2011), brankári: Libor Koníček (MFK Ružomberok), Martin Křížek (MFK Dubnica), hráči do poľa: Filip Ďuriš (Slovan Bratislava), David Ivan (FC Nitra), Matej Jakúbek, Ľubomír Šatka (obaja MFK Dubnica), Dominik Kačmár (FK Senica), Šimon Kľačanský, Milan Škriniar, Peter Ľupčo, Patrik Macala (všetci MŠK Žilina), JOZEF ŠIMKO (MFK ZEMPLÍN Michalovce), Tomáš Trabalík, Filip Kolorédy (obaja MFK Ružomberok), Dárius Vandraško (Tatran Prešov), Lukáš Vlado (AS Trenčín), Timotej Záhumenský (Dukla Banská Bystrica), Adrián Leško (Partizán Bardejov).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *