Notice: WC_Cart::get_cart_url sa od verzie 2.5 nepoužíva! Použite namiesto toho wc_get_cart_url. in /nfsmnt/hosting1_2/4/e/4e634d1c-bf07-4fa1-9354-0a327c5dd0f3/mfkzemplin.sk/sub/new/wp-includes/functions.php on line 3838

Partneri

Najnovší výsledok

1

FK Senica

Remíza

    1

    Michalovce

    Remíza

      9. decembra 2017 | 14:00
      Futbalový štadión FK Senica
      Zobraziť viac

      Partneri

      Další zápas

      17. februára 2018
      Mestský futbalový štadión Michalovce

      Nadchádzajúce zápasy

      17. februára 2018 | 14:00
      Mestský futbalový štadión Michalovce
      24. februára 2018 | 14:00
      Mestský štadión Dunajská streda
      PozKlubPWDLPts
      1.Trnava19141443
      2.Žilina19111734
      3.Slovan Bratislava1997334
      4.FC Dunajská Streda1988332
      5.MFK Ružomberok1987431
      6.FK AS Trenčín1985629
      7.FC Nitra1977528
      8.FC Zlaté Moravce1974825
      9.Michalovce2955920
      10.FK Podbrezová19421314
      11.Tatran Prešov19341213
      12.FK Senica19251211
      view all
      O TÍME MFK ZEMPLÍN

      Mestský futbalový klub Zemplín Michalovce je najstarším športovým klubom v Michalovciach. 4. augusta 2012 oslávil 100. výročie organizovaného futbalu na Zemplíne. Sezóna 2015/2016 bola historicky prvou pre Zemplín v najvyššej futbalovej súťaži na Slovensku. Zemplín hrá svoje domáce zápasy na modernom futbalovom štadióne s kapacitou 4450 divákov.

      PODPORTE NÁS
      KONTAKT

      P. O. Hviezdoslava 5, 071 01 Michalovce

      056/688 23 25

      mfkmi@slovanet.sk