Partneri


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /nfsmnt/hosting1_2/4/e/4e634d1c-bf07-4fa1-9354-0a327c5dd0f3/mfkzemplin.sk/sub/new/wp-content/themes/champion/inc/vc/vc_latest_results.php on line 158

Najnovší výsledok

1
24. júna 2017 | 16:00
Zobraziť viac

Partneri

Další zápas

29. júna 2017

Nadchádzajúce zápasy

29. júna 2017 | 16:00
1. júla 2017 | 17:00
PozKlubPWDLPts
1.Žilina30234373
2.Slovan BA30183957
3.Ružomberok30157852
4.Trenčín301451147
5.Podbrezová30129945
6.Trnava301271143
7.Dunajská Streda301012842
8.Michalovce30851729
9.Senica30771628
10.Zlaté Moravce30571822
11.Prešov303101719
12.Myjava00000
view all
FACEBOOK

TV Zemplín

O TÍME MFK ZEMPLÍN

Mestský futbalový klub Zemplín Michalovce je najstarším športovým klubom v Michalovciach. 4. augusta 2012 oslávil 100. výročie organizovaného futbalu na Zemplíne. Sezóna 2015/2016 bola historicky prvou pre Zemplín v najvyššej futbalovej súťaži na Slovensku. Zemplín hrá svoje domáce zápasy na modernom futbalovom štadióne s kapacitou 4450 divákov.

PODPORTE NÁS
KONTAKT

P. O. Hviezdoslava 5, 071 01 Michalovce

056/688 23 25

mfkmi@slovanet.sk