Partneri

Najnovší výsledok

7

Žilina

Výhra

    1
    11. decembra 2016 | 15:20
    Futbalový štadión MŠK Žilina
    Zobraziť viac

    Partneri

    Další zápas

    21. februára 2017
    NTC Poprad

    Nadchádzajúce zápasy

    21. februára 2017 | 17:00
    NTC Poprad
    1. marca 2017 | 17:00
    Futbalový štadión MŠK Žilina
    PozClubPWDLPts
    1.Žilina17142144
    2.Podbrezová17104334
    3.Slovan BA17102532
    4.Trnava1775526
    5.Ružomberok1664622
    6.Trenčín1864822
    7.Michalovce1754819
    8.Dunajská Streda1746718
    9.Zlaté Moravce17431015
    10.Senica18351014
    11.Prešov1727813
    12.Myjava00000
    view all
    FACEBOOK

    Dnes sa odohrali dva zápasy 20.kola Fortuna ligy:
    Senica - Žilina 2:0
    Podbrezová - Dunajská Streda 0:0
    ... See MoreSee Less

    View on Facebook

    TV Zemplín

    O TÍME MFK ZEMPLÍN

    Mestský futbalový klub Zemplín Michalovce je najstarším športovým klubom v Michalovciach. 4. augusta 2012 oslávil 100. výročie organizovaného futbalu na Zemplíne. Sezóna 2015/2016 bola historicky prvou pre Zemplín v najvyššej futbalovej súťaži na Slovensku. Zemplín hrá svoje domáce zápasy na modernom futbalovom štadióne s kapacitou 4450 divákov.

    PODPORTE NÁS
    KONTAKT

    P. O. Hviezdoslava 5, 071 01 Michalovce

    056/688 23 25

    mfkmi@slovanet.sk