Partneri

Najnovší výsledok

1

Michalovce

Remíza

    19. januára 2018 | 12:30
    Štadión Nowy Sacz
    Zobraziť viac

    Partneri

    Další zápas

    24. januára 2018
    Mezokovesd stadion

    Nadchádzajúce zápasy

    24. januára 2018 | 13:00
    Mezokovesd stadion
    27. januára 2018 | 11:00
    Stadion Ostrava
    PozKlubPWDLPts
    1.Trnava19141443
    2.Žilina19111734
    3.Slovan Bratislava1997334
    4.FC Dunajská Streda1988332
    5.MFK Ružomberok1987431
    6.FK AS Trenčín1985629
    7.FC Nitra1977528
    8.FC Zlaté Moravce1974825
    9.Michalovce2955920
    10.FK Podbrezová19421314
    11.Tatran Prešov19341213
    12.FK Senica19251211
    view all

    TV Zemplín

    O TÍME MFK ZEMPLÍN

    Mestský futbalový klub Zemplín Michalovce je najstarším športovým klubom v Michalovciach. 4. augusta 2012 oslávil 100. výročie organizovaného futbalu na Zemplíne. Sezóna 2015/2016 bola historicky prvou pre Zemplín v najvyššej futbalovej súťaži na Slovensku. Zemplín hrá svoje domáce zápasy na modernom futbalovom štadióne s kapacitou 4450 divákov.

    PODPORTE NÁS
    KONTAKT

    P. O. Hviezdoslava 5, 071 01 Michalovce

    056/688 23 25

    mfkmi@slovanet.sk